• BIST 9374.2
 • Altın 2031.88
 • Dolar 31.0075
 • Euro 33.5663
 • Bursa 15 °C
 • İstanbul 15 °C
 • Ankara 8 °C

Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?
İşte Survivor'da elenen isim!
Survivor'da kim elendi sorusu bu akşam yanıt buldu. Ekranların sevilen programı Survivor'da nefes kesen eleme heyecanı yaşandı. İlk eleme adayı dün yapılan dokunulmazlık sonucunda İbrahim olmuştu. Survivor 2016'da ikinci dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı da elenme potasına Semih ve Yunus Günçe isimlerini aday olarak belirledi. İşte Survivor'dan elenen isim ve detaylar...
 
Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'da elenen isim!
Survivor'da nefes kesen eleme gecesi nefes kesti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı ibrahim oldu. İkinci dokunulmazlığı ise Ünlüler kaybetti ve Semih ve Yunus Günçe isimlerini aday olarak belirledi. işte Survivor'dan elenen isim!
 
Survivor'da yapılan eleme sonucunda adaya veda eden isim Yunus Günçe oldu.
 
Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Serkay, İbrahim ve Damla’dan oluşan gönüllüler takımında son olarak Efecan elenmiş ve takım 3 kişi kalmıştı. Üst üste çok sayıda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı önce Amerika’da Beyonce konserine sonra da New York ödülüne gitmişti.
 
Bu hafta ise dokunulmazlığı ünlüler kazandı. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Damla, büyük finale gitmeyi sembol oyununu kazandığı için hak etmişti. Damla’nın adının yazılamadığı oylamada İbrahim ve Serkay mecburiyetten birbirlerinin adını yazdılar. Elemeye kalan ismi ise Damla’nın oyu belirledi ve elemeye kalan yarışmacı İbrahim oldu.
 
Survivor 2016'da yeni bir eleme heyecanı yaşanıyor. Merakla beklenen Survivor 2016'da dokunulmazlığı kim kazandı? Elemeye kimler kaldı? sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Survivor 2016'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’den elemeye kalan ilk isim İbrahim oldu.
 
Survivor’da Serkay mıı İbrahim mi sms oylaması eleme adayı oldu? Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlık oyunu 13 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde oynandı. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Serkay, İbrahim ve Damla’dan oluşan gönüllüler takımında son olarak Efecan elenmiş ve takım 3 kişi kalmıştı. Üst üste çok sayıda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı önce Amerika’da Beyonce konserine sonra da New York ödülüne gitmişti.
 
SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
 
Bu hafta ise dokunulmazlığı ünlüler kazandı. Büyük finale sayılı haftalar kala Ünlüler ve Gönüllüler hayatlarının en kritik dokunulmazlık oyunlarından birine çıktılar. Çok zorlu bir parkurda ellerinden geleni yapan iki takımdan Ünlüler, oyunu 10-7’lik skorla kazandı. Oyun sonrası bir tarafta sevinç hakimken diğer tarafta ise hayal kırıklığı yaşandı.
 
SURVİVOR’DA ELEMEYE KİM KALDI?
 
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’de bir kişinin ismi gitme adayı olarak yazıldı. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Damla, büyük finale gitmeyi sembol oyununu kazandığı için hak etmişti. Damla’nın adının yazılamadığı oylamada İbrahim ve Serkay mecburiyetten birbirlerinin adını yazdılar. Elemeye kalan ismi ise Damla’nın oyu belirledi ve elemeye kalan yarışmacı İbrahim oldu.
 
ATAKAN'DAN SEMİH'E: “SIRA SANA GELDİ!”
 
Eleme gerilimi yükselirken Atakan, Semih'e tepki gösterdi. Semih, yeni bölümdeki dokunulmazlık oyununun dengeleri değiştirebileceğini belirtirken Atakan, Semih'in tutumuna sert tepki verdi. Atakan, Semih'i bu ana kadar insanları elemek için dokunulmazlıkları kaybettirdiğini ama şimdi sıra ona geldiği için Atakan'ı dışarıda bırakmamak lazım, diye konuştuğunu söyledi.
 
NAGİHAN: “KİMSEDEN KORKUM YOK”
 
Survivor yeni bölüm tanıtımında Nagihan'ın ise Atakan'a gönderme yaptığı görülüyor. Nagihan, Atakan'ın onu elemek için her şeyi denediğini ama kendisinin kimseden korkusu olmadığını açıkladı.
 
Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Survivor 2016' yarışması ile ilgili son gelişmeler gelmeye devam ediyor. Survivor 2016'da takımlar ikinci dokunulmazlık oyunu için 13 Haziran Pazartesi günü karşı karşıya gelecek. Ve ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası düzenlenecek konseyde haftanın ikinci elemeye adayı belli olacak. Elenen isim ise 14 Haziran Salı akşamı çıkan SMS sonuçlarına göre belirlenecek.
 
Acun Ilıcalı Survivor 2016 şampiyonunun belirleneceği Kıbrıs Finalinin ne zaman yapılacağını açıkladı. Acun Ilıcalı Kıbrıs’taki Büyük Finalin 29 Haziran 2016’da yapılacağını açıkladı. Finaldeki yarışmaların ise Kıbrıs’ta değil yine geçen sene olduğu gibi Dominik’te çekileceğini açıkladı.
 
SURVİVOR BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?
 
Survivor 2016 yeni bölümde yarışmacılar Bil Bakalım oyunu oynadı. Alp Kırşan yarışmacılarla sohbet ettikten sonra ödül oyununa geçildi. Bil Bakalım'da Nagihan ve Semih finale kalan isim oldu. Ödülde ise Beko 4K LED TV vardı. Nagihan ve Semih ikilisinden ödülü kazanan isim Semih oldu.
 
SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
 
Survivor 2016 94. bölümde yarışmacılar Dokunulmazlık yerine ödül oyunu oynadılar. Bu ödülü kazanan takım muhteşem bir gezinin sahibi oldu. Yeni bölümde ödülü kazanan takım Gönüllüler oldu.
 
SEMİH ÖZTÜRK FİNAL ŞANSINI AZALTIYOR!
 
'Survivor 2016' boyunca her yaptığı olay olan Semih Öztürk, son olarak eski yarışmacılardan Hakan Hatipoğlu tarafından ilginç bir şekilde eleştirildi.
 
'Survivor Panorama' programının yorumcularından Hakan Hatipoğlu, canlı yayında çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.
 
Son olarak Efecan Dianzenza'nın elendiği 'Survivor 2016' Yarışması hakkında detaylı incelemelerin ve sohbetlerin yapıldığı programın son bölümünde, gönüllüler takımından ünlülere geçen Semih Öztürk masaya yatırıldı.
 
"KARŞISINA DEFTERİ KOYSAK..."
 
Masasının üzerinde bulunan defteri eline alan Hatipoğlu, "Semih final şansını çok azaltıyor, şu andan itibaren karşısına defteri koysak kazanan defter olur. Çünkü bunlar çok yanlış şeyler" yorumunda bulundu.
 
SMS'TE DARBE ÜSTÜNE DARBE!
 
Semih Öztürk, SMS oylamasında önce Serkay Tütüncü'nün ardından Nagihan Karadere'nin gerisinde kalmıştı.
 
'Semih Öztürk final şansını azaltıyor'
 
DAMLA, İBRAHİM'E KIZDI: NE YAPIYORSUN!
 
Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Damla, kenardan kendisini motive etmeye çalışan İbrahim’i yanlış anlayınca ikili arasında tartışma yaşandı. Survivor 2016’ın geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler aileleri ile görüşmek için iletişim Oyununa çıktılar.
 
Damla, İbrahim'e kızdı: Ne yapıyorsun!
 
DAMLA KIZDI: NE YAPIYORSUN!
 
Ödül oyunu esnasında Nagihan’la karşılaşan Damla, kenardan kendisini motive etmeye çalışan İbrahim’i yanlış anlayınca ikili arasında tartışma yaşandı. İbrahim niyetinin motive etmek olduğunu belirtirken Serkay da İbrahim’i haklı buldu. İkili daha sonra anlaşmaya vardılar.
 
SERKAY KAFASINI ÇARPTI
 
Serkay oyunun hemen başında birçok engelin bulunduğu parkurda kafasını engele çarptı. Bir an oyuna ara veren başarılı yarışmacı daha sonra “İyiyim” diyerek oyuna devam etti. Oyun sonrası ise doktorlar mudahalede bulundu.
 
Oyun sırasında gönüllüler takımında yaşanan sert tartışma herkesi şaşırttı. 'Survivor 2016' yarışmasında bu hafta, gönüllüler takımında Damla ile İbrahim Giydirir arasında tartışma yaşandı.
 
İBRAHİM GİYDİRİR'DEN OYUN SONRASI ÖZÜR
Ödül oyununda başarısız bir grafik çizen İbrahim Giydirir, adaya döndükten sonra Damla Can ve Serkay Tütüncü'den özür diledi.
 
Survivor 2016' yarışmasının dün yayınlanan bölümünde, A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2016'daki ilk maçını izleme hakkını ünlüler takımı kazandı.
 
Serkay Tütüncü'nün aldığı sayıların aksine Oyunda kötü bir performans sergileyen İbrahim Giydirir, adada ilginç açıklamalarda bulundu.
 
Takım arkadaşlarıyla konuşan İbrahim, "Bir tane sayı almış olabilirim. Özür diliyorum sizlerden ama yok. Oyun, Damla ve bana ciddi anlamda bakmıyordu. Tabii ki şans faktörü çok fazlaydı. Senin (Serkay) gösterdiğin performansın yarısını veya 3'te 1'ini biz gösterseydik oyun bizdeydi" ifadelerini kullandı.
 
İbrahim Giydirir'den oyun sonrası özür!
 
ACUN ILICALI EN ÇOK MERAK EDİLENLERİ YANITLADI!
 
Acun Ilıcalı Survivor'la ilgili en sık sorulan soruları kişisel sosyal medya hesabından yanıtladı.
 
Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı duyuruda Survivor ile ilgili gelen soruları cevaplayacağını açıkladı. Ilıcalı'nın bu açıklamasının ardından Ilıcalı'ya 70 binden fazla soru yöneltildi. Acun Ilıcalı ilk aşamada 4 soruya cevap verdi ama ilerleyen günlerde diğer sorulara da cevap vereceğini açıkladı.
 
Acun Ilıcalı en çok merak edilenleri yanıtladı!
 
İşte Acun Ilıcal'nın cevapladığı o sorular ve verilen cevaplar:
 
1-) Damla’ya ayrıcalık yapıldığı ve yakın çevrenizle daha önceden tanışıklığı olduğu söyleniyor, bu konuyla ilgili açıklama yapar mısınız?
 
Cevap: Bu tarz iddialar açıkçası çok komik. Öncelikle Survivor’da Ünlüler takımında yarışan hemen her yarışmacıyı önceden tanıyorum ama bu ayrıcalık yapmama asla sebep olamaz. Konu iş olduğu zaman herkes benim için eşittir. Ne benim ne de herhangi bir yakınımın Damla ile önceden bir tanışıklığı yoktur. Bu tür ART niyetle çıkarılan dedikodulara bizim gibi siz de gülüp geçin.
 
2-) Sosyal medyada Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu da heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?
 
Cevap: Dünyanın her yerinde başarılı bir işten nemalanmaya çalışan fırsatçı ve art niyetli insanlar vardır, buna maalesef alıştık artık. Bizim ekibimizde 500 kişi çalışıyor. Ekip dışından, bir takım kötü niyetli insanlar bazı bilgileri içeriden bir şekilde öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı tabii ki hırsızlıktır.
 
Bu tip asalaklar her zaman olacaktır ama benden bir uyarı, bundan sonra o hesaplarda bol bol yalan okursunuz. :) 3-)
 
3-) Damla sigaraya nasıl ulaştı?
 
Cevap: Oyun çekimlerinde Dominikli ve Arjantinli çekim ekipleri de bulunuyor. Yarışmacılar da çekim sırasında oyun alanında vakit geçiriyorlar.
 
Survivor’da önceki senelerde de yarışmacıların aşırı derecede aç kalıp zorlandıkları ve oyun alanındaki çöpleri karıştırdıkları zamanlar oldu. Bu sene Nagihan, Efecan, Serkay ve İbrahim de benzer girişimlerde bulundular ve uyarıldılar. Damla ise 3-4 izmariti adaya taşımış ve içerken kameralara yakalandı. Bu olayda kendisi uyarıldı ve o da üzülüp özür diledi. Survivor’daki yarışmacıların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bildiğim için bu konularda arkadaşlara çok sert uyarı yapmaya gerek duymuyorum. Sonuçta 4 ay aç kalıyorlar, 15-20 kilo veriyorlar, konuya biraz da insani yönden bakmak lazım bence.
 
4-) Oyun sırasında Damla’nın sırtında neden mikrofon vardı?
 
Cevap: Durağan oyunlarda yarışmacıların sesini seyircilerimiz daha rahat duysun diye mikrofon takıyoruz. Bil Bakalım oyununda her yarışmacıda olduğu gibi Damla ve Atakan’da da mikrofon vardı. Bu konuya takılan arkadaşlar mikrofonla kulaklığı karıştırmış olabilirler.
 
‘Bunun adı hırsızlıktır’
 
Acun Ilıcalı, her yıl olduğu gibi ‘Survivor’ sorularını sosyal medyadan cevapladı.
 
Ilıcalı’ya 70 binin üzerinde soru geldi. “Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?” sorusuna Ilıcalı, “Ekibimiz 500 kişi. Bi takım kötü niyetli insanlar, bazı bilgileri içeriden böğrenip ticari ama çla kullanabiliyor. Bunun adı hırsızlıktır” yanıtını verdi.
 
YUNUS VE NAGİHAN TARTIŞTI!
 
Ödül oyununda skor 9-9 iken bayrak yarışı için yapılan oyuncu seçimi sonrası Nagihan ve Yunus Günçe arasında büyük gerilim yaşandı. Nagihan'ın Yunus Günçe'ye moralini bozduğu gerekçesiyle 'kapa çeneni' demesi ortamı gerdi.
 
“KAPAT ÇENENİ”
 
Survivor’da 9 – 9’a gelen oyun sonrası Yunus Günçe ile Nagihan arasında büyük bir tartışma çıktı. Yunus’un puan kaybetmesine sinirlenen Nagihan, takım arkadaşının fikir beyan etmesinin ardından “Kapa çeneni” tepkisini verdi.
 
NAGİHAN TALİHSİZ BİR KAZA GEÇTİRDİ
 
Ödül oyununda Damla ile karşılaşan Nagihan atamadığı halkayı almak için hamle yaptığı sırada yüzünü tahtaya çarptı. Acı çekmesine rağmen yarışmaya devam etti. Oyunu kaybeden Nagihan’a daha sonra Dr. Metin Kuş müdahale etti. Gözünün altında morluk oluşan Nagihan yarışmaya devam etti.
 
Damla'dan İbrahim'e beklenmedik tepki!
 
"NE YAPIYORSUN YA?"
 
Oyun sonrası kenara gelen Damla, takım arkadaşına, "Ne yapıyorsun ya, ne yapıyorsun?" diyor. Bu sırada araya giren Serkay Tütüncü ise "Motive ediyor seni. Ne oldu?" sözleriyle Damla'ya tepki gösteriyor.
 
Sembol Oyununu kazanarak Kıbrıs'ta yapılacak büyük finali garantileyen Damla, son dönemdeki düşük performansıyla dikkati çekiyor.
 
''MİLLİ MAÇ'' ÖDÜLÜNÜ ÜNLÜLER KAZANDI!
 
Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler, A Milli Takımı'mızın Euro 2016'da Hırvatistan ile yapacağı ilk maçı izleyebilmeye hak kazanmak için kıyasıya yarıştılar. Bu büyük ödülü Ünlüler takımı kazandı ve büyük mutluluk yaşadı. Ödül oyunu sonrası konuşan Ünlüler, bu manevi ödülü kazandıkları için çok mutlu olduklarını söylerken Fatih Terim'e karşı olan sevgilerini dile getirdiler.
 
'Çok mutlu ve gururluyuz!'
 
Konuışmasında Nagihan'ın performansına dikkat çeken Semih, Nagihan'ın hakkını vermeleri gerektiğini söyledi.
 
Semih ve Nagihan adada kuş buldu!
 
Semih, adadaki bir ağacın altında yavru bir kuş buldu. Daha sonra Naghihan'la birlikte kuşun ihtiyaçlarını karşıladılar...
 
'Ona kimse laf edemez!'
 
Semih, oyunlarda büyük başarı sergileyen Nagihan'ı öve öve bitiremedi. Semih, takımda kimsenin Nagihan'a laf söyleme hakkı olmadığını dile getirdi. Yunus Günçe ise Nagihan'ın egosunun çok yüksek olduğunu ve kendisini 'mitolojik bir kahraman' sandığını söyledi.
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Yaz konserleri start alıyor14 Şubat 2024 Çarşamba 15:15
 • Uludağ'ın en kalabalık günleri14 Şubat 2024 Çarşamba 11:13
 • Semicenk, zirveyi bırakmıyor13 Şubat 2024 Salı 11:50
 • Candan Erçetin Kıbrıs’ı salladı12 Şubat 2024 Pazartesi 11:34
 • Bülent Şakrak'tan anlamlı destek09 Şubat 2024 Cuma 13:03
 • Işın, 'Geçmiş Bizden Sorulur' dedi02 Şubat 2024 Cuma 11:57
 • Onur Elmas'a 20 yıl hapis istemi26 Ocak 2024 Cuma 16:14
 • Yeşilçam’ın kötü adamı vefat etti26 Ocak 2024 Cuma 13:33
 • Wilma Elles, kayak tatilinde26 Ocak 2024 Cuma 11:42
 • Ozan Güven'in darp davasında gelişme26 Ocak 2024 Cuma 10:25
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Bursa Bakış | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0224. 408 35 78- Haber İhbar Hattı: 0544.201 80 43 Faks : 0224.408 35 78